Prodej stavebního pozemku 1 138 m²

Hodonín

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zastavitelný pozemek o výměře 1138 m² v Hodoníně, ulice Na Výhoně o šíři cca 12 m.

Pozemek spadá do rozvojové plochy smíšené obytné. Parcela je obdélníkového tvaru, není oplocená. K jižní straně pozemku přiléhá místní asfaltová komunikace ve vlastnictví obce a rovnoběžně s ní vede železniční trať. Již byla podepsaná smlouva o připojení pozemku k elektrické distribuční soustavě.

Napojení stavby na veřejný vodovod a kanalizaci je možné jen v případě prodloužení veřejného vodovodu a kanalizace. V případě odvodů splaškové vody lze vybudovat jímku.

Nejbližší vodovodní řad v provozování společnosti Vodovody a kanalizace Hodonín, a.s. je ve vzdálenosti cca 105m (nebo vodu přes sousední pozemek), nebližší stoka splaškové kanalizace v provozování společnosti VAK Hodonín je ve vzdálenosti cca 95m. Pro připojení je nutné dodržet standardy uvedené na webových stránkách VAK Hodonín. Realizaci si hradí vlastník připojované nemovitosti včetně souhlasů umístění přípojek na cizích pozemcích. Zprávu k vodovodu a kanalizaci dodala Ing. Bronislava Padalíková, referent VHR, VAK Hodonín a.s., Purkyňova 2933/2, Hodonín

0 m2
výměra pozemku
0
cena za pozemek
0
cena za m2

ZAUJALA VÁS MOJE NABÍDKA?

Kontaktujte mě

Můžete zavolat, napsat e-mail nebo jednoduše vyplňte formulář níže a ozvu se co nejrychleji zpět.