Prodej stavebního pozemku 712 m²

Mohelno

V zastoupení majitele nabízíme prodej pozemku určeného dle platného územního plánu k rodinnému bydlení v rodinném domě.

Pozemek má výměru přibližně 712 m² a je situovaný v okrajové části obce. Šířka parcely činí v přední části 15 metrů a v zadní části 16 metrů. Přední část pozemku u komunikace je orientována na sever, zadní část parcely je orientována na jih.

Dle informací z územního plánu obce je pozemek určen k venkovskému bydlení v rodinném domě. Jediným uvedeným omezením je výška stavby, která může činit maximálně 9 metrů. Z inženýrských sítí je na pozemku elektřina (antoníček). Příjezd na pozemek je z obecní asfaltové komunikace. Obec se v současné chvíli snaží získat parcely u komunikace v šíři 8 metrů, kde má záměr zbudovat chodník, veřejný vodovod, kanalizaci a plynovod. Pokud byste chtěli stavět už nyní, je potřeba řešit jako zdroj vody vlastní studnu a na likvidaci splaškových vod využít septik či čističku.

Obec Mohelno leží na pomezí Jihomoravského kraje a Vysočiny. Jedná se o klidnou lokalitu obklopenou přírodou. Obec z občanské vybavenosti nabízí mateřskou školu, základní školu vyššího stupně, knihovnu, poštu, ordinaci praktického lékaře či zubaře. Nechybí ani restaurace a obchody se smíšeným zbožím či benzinka. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

0 m2
výměra pozemku
0
cena za pozemek
0
cena za m2

ZAUJALA VÁS MOJE NABÍDKA?

Kontaktujte mě

Můžete zavolat, napsat e-mail nebo jednoduše vyplňte formulář níže a ozvu se co nejrychleji zpět.