O nás

Jsme tým profesionálů. Specializujeme se na pozemky.

S námi neprodáte pod cenou

Naši profesionalitu dokazujeme tím, že vždy hájíme zájem našich klientů. Nikdy se nesnažíme vaše pozemky rychle prodat za cenu nižší ceny.

Perfektně připravené nabídky

Nabídka svěřeného pozemku k prodeji je naší vizitkou. Proto se naše nabídky vždy vyznačují kvalitním popisem předností vašeho pozemku a vysokou kvalitou zpracování.

Naše inzerce je vidět

Pomocí moderních nástrojů dokážeme oslovit ty správné zájemce o váš pozemek. Víme, že na Sreality.cz si můžete inzerát dát i bez nás. Umíme toho mnohem více.

A kdo konkrétně ohodnotí cenu Vašeho pozemku?

Zkušená makléřka Anna Macková

Obchodní činnosti se věnuji již od roku 2000. Ale teprve práce realitní makléřky mně přinesla skutečné naplnění a radost z práce. Je úžasné, když mě práce baví a je zároveň mým koníčkem. Věnuji se prodeji pozemků, a to zejména zemědělských. V tomto případě jde o celorepublikovou působnost a na to nemohu být sama. Mám tedy tým makléřů, se kterým velice úzce spolupracuji a spolu se snažíme, aby každý vlastník pozemku byl spokojen s prodejem za tu nejlepší cenu. 

Za posledních 5 let jsem spolu se svým týmem zobchodovala zemědělskou půdu v objemu 300 mil. Kč. Dokáži pro Vás určit cenu Vašich pozemků, vypracovat kvalifikovaný odhad a následně prodat. Mám portfolio investorů, družstev nebo větších i menších pachtýřů a vím, komu jaký pozemek můžu nabídnout.

Na prvním místě jsou pro mě zájmy a potřeby klienta, tak jak si je společně stanovíme. Pro některé je to prodej za nejvyšší možnou cenu, pro jiné je důležitá rychlost prodeje. Pojem „úspěšně ukončený obchod“ pro mě znamená spokojený klient. Vím, že pro většinu lidí je prodej či koupě nemovitosti celoživotním obchodem, a proto jsem tu, abych Vás bezpečně provedla celým procesem.

Svoji práci dělám zodpovědně a ráda, takže chcete-li koupit nebo prodat pozemek, neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Více informací o mé práci se dozvíte také na mých webových stránkách www.annamackova.cz

Zaujali jsme vás?

Už jen jeden krok vás dělí od profesionálních služeb v oblasti naceňování a prodeje pozemků.

jakprodatpozemek_logo_test

NEZÁVAZNÁ KONZULTACE ZDARMA

Zaujali jsme Vás? Potřebujete poradit ohledně vašeho pozemku nebo jiné nemovitosti?

Pojďme se domluvit na nezávazné konzultaci zcela zdarma

VOLEJTE

NEBO NÁM NAPIŠTE ZPRÁVU